خدمات مشاوره

مشاوره غیرحضوری برای اپلای

مسلما به ذهن همه ما حداقل یکبار فکر تحصیل در خارج از کشور خطور کرده است. به موازات این تفکر، نگرانی ها و سوالات زیادی نیز برای ما پیش آمده است.

چطور اپلای کنم؟ از کجا شروع کنم؟ برای شرکت در امتحان TOEFL و GRE چه منابعی بهتره؟ چطور مصاحبه خوب با استاد مربوطه داشته باشم؟ یک CV و SOP خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشه؟ چطور با مشکلات مربوط به تفاوت فرهنگی ایران و کشور مقصد کنار بیام؟ چقدر هزینه برای فرایند اپلای کنار بذارم؟ از کدوم دانشگاه می تونم پذیرش بگیرم؟ چطور میتونم از دانشگاه مقصد فاند بگیرم؟ فرق partial fund با full fund چیه؟ چطور بعد از تحصیل اقامت کشور مورد نظر رو بگیرم؟

در بخش مشاوره سایت how to apply قصد داریم به تمامی سوالات و دغدغه های شما پاسخ بدیم. با راه اندازی این بخش شما می تونید مستقیم و بدون واسطه با دانشجوهایی که در حال تحصیل در خارج از کشور هستند و با مشکلات زیاد این مسیر رو طی کردن در ارتباط باشید.

در بخش جدید مشاوران ما سعی می کنند تمامی سوالات شما رو از شروع اپلای و امتحان زبان تا اخذ پذیرش و پرواز پاسخ بدن تا تا حد ممکن ابهامات شما برطرف بشه و بتونید با آرامش بیشتری این مسیر رو طی کنید.

به منظور مشاوره دقیق، تیم مشاوره how to apply از افرادی مختلفی تشکیل شده است تا شما را متناسب با نیازتان راهنمایی نماید. شما می توانید با

  • کسانی که تازه پذیرش گرفته اند و به زودی درس خود را در دانشگاه مورد نظر شروع خواهند کرد.
  • کسانی سالهای آخر تحصیل خود را می گذرانند و در دفاع از پایان نامه خود هستند.
  • دانشجویانی که اکنون در حال گذراندن internship هستند.
  • و دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند و در صنعت مشغول کار هستند.

به صورت مستقیم صحبت کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

جلسه مشاوره

زمان جلسه مشاوره نیم ساعت و به صورت آنلاین (از طریق نرم افزار زوم، اسکایپ، یا واتس‌اپ به انتخاب شما) می باشد. در این جلسه سعی می شود به تمامی سوالات و ابهامات شما توسط مشاور پاسخ داده شود.

هزینه مشاوره

هزینه مشاوره با توجه به نوع مشاوره متفاوت است و پس از افزودن خدمات مشاوره مورد نظر در سبد خرید شما مشخص خواهد شد. به یاد داشته باشید که پرداخت هزینه مشاوره یک سرمایه گذاری برای کسب موفقیت تان در آینده است. مشاوره صحیح باعث انتخاب صحیح شده و می تواند برای موقعیت آینده شما بسیار ارزشمند باشد.

سوالات متداول

تضمین خدمات مشاوره

از آنجایی که هدف مجموعه how to apply رضایت و موفقیت دانشجویان می باشد، در صورت عدم رضایت از مشاوره می توانید درخواست خود را به ایمیل info@how-to-apply.ir ارسال نمایید تا هزینه کامل به حساب شما برگشت داده شود.

لطفا جهت آشنایی با تیم تخصصی مشاوران how to apply به صفحه مشاوران مراجعه نمایید.